Lucrător comercial în benzinăriile MOL
Contacteaza Mol Satu Mare

Publicat:
pe 6 February , 2018
Posturi vacante:
2

Candidatul ideal

Îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, tânăr, să beneficiezi de instruiri periodice și să ai un program flexibil? Dacă răspunsul tău este pozitiv, te invităm să parcurgi anunțul de mai jos și să ne transmiți CV-ul tău conform indicațiilor.
MOL România caută colegi pentru postul de lucrător comercial în cadrul stațiilor sale de distribuție carburanți (Angajator: Parteneri MOL).

Dacă ai:
• Studii medii;
• Disponibilitate pentru program de lucru în ture;
• Cunoștințe de bază în folosirea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

Și, mai ales, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă și orientare către client, te așteptăm în echipa noastră.
Experiența comercială constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale:
• Comunicare deschisă și prietenoasă cu clienții MOL;
• Promovarea și recomandarea produselor și serviciilor din benzinăriile MOL către clienți;
• Alimentare la pompă, verificare presiune pneuri etc.
• Vânzarea la casa de marcat;
• Recepția produselor, plasarea pe raft, curățenia în stație.

Ce îți oferim:
• Pachet salarial format din salariu fix și bonusuri de performanță;
• Tichete de masă;
• Instruiri tehnice și comerciale;
• Lucrul într-o echipă tânără, dinamică;
• Program de lucru în ture;
• Oportunități de avansare.

Cum poți aplica:
În cazul în care dorești să faci parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul tău la următoarea adresă, în funcție de zona geografică:

Cluj-Napoca, Turda, Oradea, Baia-Mare, Satu-Mare - recrutareoperatori-NV@molromania.ro

sau să îl depui la oricare benzinărie MOL din orașele de mai sus.

Descrierea companiei

MOL este o companie multinațională prezentă în peste 40 de țări, care activează în România din 1995. În prezent, MOL are peste 200 benzinării amplasate în majoritatea orașelor din România.

Criterii job
Nivel cariera
Necalificat
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Achizitii
Altele
Petrol / Gaze
Vanzari
Domeniu
Auto - Moto
Judet
Satu Mare