Secretara cu cunostinte avansate de limba engleza
Publicat:
pe 9 October , 2017
Posturi vacante:
1

Candidatul ideal

  • Persoana dedicata muncii si care poate relationa usor cu diverse tipologii de oameni, orientata spre rezultat si cu o capacitate buna de a gestiona probleme.
  • Studii superioare.
  • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj.
  • Cunostinde operare MS Office.
  • Cunostinte avansate de limba engleza (limba italiana constituie avantaj).

Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea acestora catre diversele departamente ale companiei.
  • Gestionarea corespondentei.
  • Transmiterea si receptionarea fax-urilor si e-mail-urilor.
  • Asigurarea fluxului intern al documentelor.
  • Elaborarea si redactarea documentelor cerute de manager.

Criterii job
Limbi
Limba Engleza
Limba Italiana
Nivel cariera
Necalificat
Student
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Senior-Level (> 5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Achizitii
Administrativ / Logistica
Office / Back-office / Secretariat
Domeniu
Casa - Gradina
Judet
Satu Mare