Angajam Operator Amanet si Schimb Valutar
Publicat:
pe 18 October , 2017
Posturi vacante:
1

Candidatul ideal

Vrei o schimbare in cariera sau esti in cautarea unui loc de munca?

BSG Amanet & Exchange iti ofera sansa sa te dezvolti intr-o companie cu peste 400 de angajati.

Pentru a te alatura echipei BSG Amanet & Exchange ai nevoie doar de:

  • studii medii / superioare;
  • cunostinte de operare calculator;
  • dorinta de a invata lucruri noi;
  • disponibilitate de a participa la cursul initial de pregatire ce se organizeaza in Baia Mare (judetul Maramures), impreuna vom stabili perioada training-ului in functie de disponibilitatea ta;

Descrierea jobului

Lucrand pe acest post:

  • iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si negociere cu clientii;
  • vei sti sa gestionezi corect valorile;
  • vei invata sa recunosti bijuteriile din materiale pretioase (aur, argint);
  • vei avea ocazia sa vinzi cele mai noi produse electronice;
  • vei invata sa identifici bancnotele autentice ale valutelor cunoscute;
  • iti vei imbogati cunostintele de gestiune si contabilitate primara

In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
  • perioada de formare la angajare si training-uri periodice in domeniul amanetului;
  • salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 15 lei);
  • spor anual de vechime in cadrul companiei;
  • bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta;
  • prima de Paste, Craciun si de 8 Martie;
  • preturi si comisioane speciale la serviciile companiei.

Criterii job
Nivel cariera
Necalificat
Student
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Part Time
Departament
Achizitii
Altele
Vanzari
Domeniu
Comert
Judet
Bihor,
Bistrita-Nasaud,
Hunedoara,
Satu Mare,
Timis