Beauty Adviser Yves Rocher
Contacteaza Yves Rocher Romania

Publicat:
acum 3 saptamani
Posturi vacante:
3

Descrierea Companiei

                    Compania noastra este lider mondial in productia si distributia de cosmetice pe baza de plante si unic importator in Romania al produselor marca Yves Rocher. Avand drept misiune principala satisfactia clientului, compania incearca si reuseste cu succes sa ofere produse de foarte buna calitate, inscriindu-se intre brand-urile de prestigiu pe piata cosmeticelor. Compania investeste constant in produsele sale, cu intentia declarata de a se adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si de a satisface eficient nevoile din ce in ce mai sofisticate ale clientilor.

Candidatul ideal

Studii medii/ studii superioare;
Excelente abilitati de comunicare;
Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
Persoana sociabila, cu initiativa, avand simtul raspunderii;
Abilitati de a stabili usor relatii cu oamenii, capacitate de convingere;
Experienta pe un post similar (constituie avantaj);

Descrierea jobului

Criterii job
Nivel cariera
Necalificat
Student
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Vanzari
Domeniu
Frumusete - Ingrijire
Judet
Satu Mare