Lucrator comercial vanzator
Publicat:
pe 4 October , 2017
Posturi vacante:
2

Candidatul ideal

Intra in echipa Salad Box daca vrei, bineinteles.

Ne-ar placea sa fii:

  • Responsabil;
  • O persoana care isi doreste sa se dezvolte;
  • O persoana care relationeza cu clientii;
  • Motivat de munca in echipa;
  • Cu experienta in domeniu (dar nu obligatoriu).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Procesarea de materie prima;
  • Prepararea salatelor si a produselor complementare;
  • Relationarea cu clientii si pregatirea comenzilor;
  • Operarea pe casele de marcat;
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse.

Odata intrat in echipa Salad Box iti ofera:

  • Program flexibil (full time sau part time);
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri in functie de vechime performante;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Oportunitati de avansare si siguranta pe termen lung.

Descrierea companiei:

Salad Box este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase.

Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ.
Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, aplica acum la acest job sau trimite-ne CV-ul tau.

Criterii job
Nivel cariera
Necalificat
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Part Time
Departament
Relatii clienti / Call center
Vanzari
Domeniu
Mancare - Bautura
Judet
Bihor,
Brasov,
Bucuresti,
Cluj,
Constanta,
Iasi,
Neamt,
Satu Mare,
Suceava,
Timis