RCS RDS Angajeaza: Sofer profesionist B, CE
Publicat:
pe 11 October , 2017
Posturi vacante:
1

Candidatul ideal

  • Studii medii (liceu sau scoala profesionala);
  • Experienta de minim 2 ani pe un post similar (avantaj cunostinte de mecanica);
  • Cunostinte de utilizare a documentatiei tehnice;
  • Permis de conducere categoriile: B, C+E
  • Seriozitate, discponibilitate lucru in echipa, comunicare, punctualitate;
  • Disponibilitate delegatii 100% din proramul de lucru;

Descrierea jobului

  • Efectueaza deplasari in interesul RCS & RDS la solicitarea superiorului direct;
  • Aranjeaza si transporta marfa in conditii de siguranta;
  • Verifica marfa (calitativ si cantitativ) cand o ridica de la furnizori sau magazii RCS&RDS;
  • Informeaza superiorul direct de solicitarile venite de la terti, si actioneaza dupa directivele primite;
  • Poarta casca de protectie si echipament reflectorizant in timpul programului;
  • Asista la incarcarea / descarcarea masinilor de transport;
  • Asigura depozitarea produselor primite conform procedurilor interne;
  • Pregateste produsele in vederea livrarii;
  • Participa la receptia calitativa si cantitativa a produselor ;

Criterii job
Nivel cariera
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Specialisti / Tehnicieni
Telecomunicatii
Domeniu
Tehnologie
Judet
Satu Mare