Reprezentant vanzari incasari magazin
Publicat:
pe 4 October , 2017
Posturi vacante:
1

Candidatul ideal

  • Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
  • Experienta anterioara in structuri care interactioneaza direct cu clientii;
  • Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office, baze de date);
  • Persoana adaptabila si cu un dezvoltat spirit de echipa;
  • Rezistenta la stres si capacitate de reactie si gestionare a situatiilor de criza;
  • Minim studii medii finalizate.

Descrierea jobului

  • Promoveaza serviciile companiei in punctul de lucru RCS&RDS;
  • Identifica nevoile clientilor si creste valorea per client prin prezentarea unei oferte diverse pe tipuri de servicii care sa raspunda - nevoilor clientilor;
  • Incheie contracte cu clientii, in functie de cerintele acestora;
  • Respecta standardele de calitate impuse de companie, in relatia cu clientii (atat clientii externi cat si clientii interni);
  • Incaseaza contravaloarea tuturor serviciilor oferite de companie si solutioneaza problemele privind platile realizate de abonati;
  • Intocmeste documentele fiscale corespunzatoarea (chitante, facturi) necesare incasarii contravalorii serviciilor.

Criterii job
Limbi
Limba Maghiara
Nivel cariera
Necalificat
Student
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Senior-Level (> 5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Achizitii
Merchandising / Promoteri
Relatii clienti / Call center
Telecomunicatii
Vanzari
Domeniu
Tehnologie
Judet
Satu Mare