Responsabil site online - promovare online
Publicat:
acum 3 saptamani
Posturi vacante:
1

Candidatul ideal

Cerintele postului:

  • cunostinte avansate de utilizare a programului Photoshop, WordPress, Office Excel, Office Word
  • ofera informatiile solicitate clientilor
  • abilitati de comunicare cu clientii

 

Descrierea jobului

Cerintele postului:

  • introducerea informatiilor in site, încărcarea informatiilor
  • cunostinte avansate de utilizare a programului Photoshop, WordPress, Office Excel, Office Word
  • preluarea comenzilor trimise pe site de clienti si urmarirea procesului de vanzare pana la clientul final
  • mentinerea evidentei comenzilor procesate
  • postarea de informatii, anunturi, newslettere pe site, campanii publicitare
  • ofera informatiile solicitate clientilor
  • promovare produselor: Facebook, Youtube, Twitter, Google, Instagram
  • campanii de publicitate
  • abilitati de comunicare cu clientii

 


Criterii job
Limbi
Limba Maghiara
Limba Engleza
Nivel cariera
Necalificat
Entry-Level (<2 Ani)
Mid-Level (2-5 Ani)
Tip job
Full Time
Departament
Achizitii
Grafica / Webdesign / DTP
Internet / e-Commerce
Domeniu
Tehnologie
Judet
Satu Mare